Černý mág

Pokračuju mechanicky v tom, co su zvyklej. Mělce vnímám věci takové, jak je znám. Jsem jenom pozorovatel svého života. Cítím bolest v nohách. Něco ve mně chce furt jít na nějakou cestu. Ego se projevuje v nohách a tlačí to touto cestou. Ego se vzteká, je to bytost uvnitř mě. Nejsem to já. Leká se. Mění tvar. Ptám se ho, proč se vzteká. Ta bytost mě chce ovládnout a jít svým směrem. Vůbec ji nezajímá, co chcu já. Prý jsme se tak dohodli. Říká mi, že bez vlastního prožitku to nepochopím. Prožitek temnoty mi chybí. Dává mi to smysl. Plácneme si. Je to na základě karmických zákonů.

Nějaký kamarád mi řekl o mágovi žijícím ve skalách, který splní každé přání. Jdu za ním. Přicházím k nějaké temné bytosti se žádostí o pomoc. Je to od pohledu černý mág. Při kontaktu s ním ztrácím možnost se ovládat. Žádám ho o pomoc. Chci získat bohatství. Ptá se, co nabízím. Chce, abych mu sloužil.  Budu si užívat bohatství a moc. Když bude něco potřebovat, tak to pro něho udělám. Vstupuje do mě něco temného. Cítím bolest hlavy a nohou. Ztrácím vědomí. Když se probouzím, tak se už vnímám jinak. Jsem temnější. Mistr mě posílá za nějakým člověkem na hrad. Dává mi pro něho nějaké lejstro. Dávám mu ho, on na něho třeští oči. Je tam, že mi předává svůj majetek. Nelíbí se mu to. Podepisuje a předává mi ho. Byl to někdo, jako jsem já. Vystřídal jsem ho, Temnota ho polyká. Dopadnu stejně jako on. Užívám si bohatství a moc. Čas od času se ve mně něco probouzí a chci sex. Pak dělám s mladýma dívkama sexuální obřady. Často je nepřežijí. To je počátek té temné bytosti ve mně.

Mistr z Temnoty se mě ptá, jestli už vím o čem to je. Komunikujeme telepaticky. Je to vyšší mistr, který slouží vyšší věci. Je to jenom na mě, jakou cestou se chci dát. Cítím vděčnost. Jako bych mu vrátil tu smlouvu. Jdeme si každý svojí cestou. Probírám se, uvědomuji si o čem poznání Temnoty je. Je to o celistvosti. Přichází ke mně ten člověk. Vnímám nepříjemný pocit. Nezajímám ho, jde dál. Otáčím se a jdu jiným směrem. Dívám se do svého těla a tu temnou bytost tam už nevidím. Vnímám nad sebou Světlo. Vnímám ho a naplňuji jím svoje tělo po uprázdněné Temnotě. Díky tomu vnímám podstatu věci. Zaplňuji se Světlem.

Je blbost meditovat na Temnotu. Vnímám co to je za myšlenku. Jde od toho mága. Už ta samotná myšlenka byla skrčka. Dávám se po světelné cestě. Nepotřebuji energii, Světlo vyplňuje celé moje tělo. Mám být vnímavej. Díky tomu mohu každou skrčku Temnoty prokouknout.

 

Zpět
Vytiskni stránku