Příchod na Zemi

 

 

    Jsem na jiné planetě. Vnímám tu lidi s černými kápěmi, vypadají ale trochu jinak než my dnes. Vidím dvě takovéto postavy. I já jsem v té kápi. Poznávám je oba.

 

 Stojím v kruhu s lidmi v černém plášti a kápi. I já jsem oblečen stejně. Jsme trochu jiní než dnes. Uprostřed kruhu je něco jako kotel. My se nad tím nakláníme. Je to nějaká černo-fialová hmota, připomíná mi to želé. Je to obřad, kdy vstupujeme do toho černého řádu. Jsme mladí, starší stojí opodál a dohlížejí na nás. Ta hmota na nás působí. Mám pocit, jako bych byl „mimo“, vypnutý myšlení. Jen tupě zíráme a děláme houpavý pohyby. Nad sebou máme ty pláště s kápěma. Ruce držíme nad okrajem. Jeden druhýmu držíme ruku a jsme tak spojení. Pohupujeme se a točíme kolem toho kotle. Necítím to dobře. Mám i problém s dýcháním. Jako bych měl ochromený plíce. Máme úplně jiný rysy, modro-zelenou barvu. Teď to cítím až na žaludku. Je mi z toho až na blití. Je to odpornej obřad a trvá to dost dlouho. Už to skončilo.

 

Vypotáceli jsme se odtamtud. Cítím se tupě a je mi špatně. Je to příprava na misi na Zemi. Připravují nás na jiný podmínky, které tam budou. Tady jsou podmínky jiné, vnímám, že mám velkou lebku. Jsem zatlumenej. Celá skupinka stojíme v zástupu. Postupujeme dál, ti starší na nás dohlíží. Je mi špatně, tupo, na zvracení. Cítím se jako svázanej. Po jednom postupujeme dál. Je to jako zařízení. Stoupneš si tam a zmizíš. Podobá se to troskám válce. Nebudí to dojem technickýho zařízení. Náš úkol je tam napochodovat a ... jsme na Zemi...

 

Je to už lepší, i ta strnulost pominula. Začínám vnímat, proč tu jsem. Vedle se zhmotňuje další chlap. Není to pořád úplně ono, ale tak o 50% lepší. Začínám vnímat tělo. Čekám, až tu budeme všichni.

 

 … Jedná se o událost, kdy klient nalezl jeden z počátečních okamžiků svých problémů s temnotou. Událost, kdy se dobrovolně stal služebníkem temnoty. Jeho úkolem bylo po zasvěcovacím obřadu, kdy byl zcela energeticky zpracován temnou energií, vydat se na planetu Zemi lovit další duše pro temnotu. Klient do zpracování této události vnímal snahu temnoty ho získat zpět na svoji stranu. V minulosti také musel čelit nejednomu silnému magickému útoku.

 

Zpět
Vytiskni stránku