Ne NATO

 Základní informace o NATO.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Severoatlantick%C3%A1_aliance

Aktuality z NATO

http://www.natoaktual.cz/

NATO z pohledu naší armády.

http://www.mocr.army.cz/nato/nato-8493/

Každý si může celkem snadno porovnat předkládané informace se skutečnou činností této organizace.

Na základě osobních zkušeností z vojenské problematiky si dovoluji tvrdit, že NATO v žádném případě není obrannou organizací. Naopak se jedná o organizaci útočnou a zločineckou, která zapříčinila rozvrácení mnoha suverénních států a má na svědomí miliony lidských životů. V této souvislosti je dobré si uvědomit, že jako občané členského státu této zločinecké organizace jsme spoluzodpovědní za její zločiny. Z duchovního pohledu pak musíme počítat s tím, že se takto vytvořeným karmických důsledkům nevyhneme.

Každý vyspělý člověk by měl mít v této problematice jasno a nebát se svoje stanovisko veřejně vyjádřit, jak to udělal Marek Obrtel. O tom, že se svými názory není sám, se můžete přesvědčit například na stránkách Československých vojáků v záloze http://ceskoslovenstivojaci.org/ nebo na stránkách Národní domobrany http://www.narodnidomobrana.cz/.

Proto jsem jako pacifista proti členství v agresivní a zločinecké organizaci NATO. Z tohoto důvodu také prosazuji naše co nejčasnější vystoupení z ní.

LLV
 

Zpět
Vytiskni stránku