Stránky

 

http://skridla.arcs.cz

    Na těchto stránkách získáte přehled o aktuálním dění ve Skřidlech u Velešína, které vede Miroslav Kašpar a jeho přátelé. Pořádané akce jsou zaměřeny zejména na šamanské praktiky a holotropní dýchání. Příjemné prostředí, kvalitní strava a dobré zážitky jsou zaručeny. Pokud máte zájem o holotropní dýchání a nemáte s ním dost vlastních zkušeností, přidáváme pár rad na cestu. Rady najdete zde.

www.holotropic.com

    Poněkud depresivně působící stránky Stanislava Grofa věnované holotropnímu dýchání a transpersonální psychologii. Stránky jsou sice v angličtině a věnovány dění v USA, ale kontakt na autora je díky jeho českému původu možný v češtině.
 

www.cestykesvetlu.cz

    Na těchto stránkách získáte kulturní zážitek i informace z prostředí stálé expozice a prodejní výstava výtvarných děl Z. Hajného a hostujících autorů. Mimoto zde zjistíte i přehled stálých a aktuálních kulturních pořadů Křišťálové čajovny. Jedná se o monotématicky orientované stránky, které vám umožní získat přehled o výstavě a dění v galerii. 
 

www.csvv.cz

    Pokud patříte mezi postižené vegetariánstvím, najdete na těchto stránkách České společnosti pro výživu a vegetariánství spoustu inspirací, které výhodně využijete při svém „strádání“.
 

http://www.modraalfa.cz/

    Stránky manželů Velechovských, na kterých se dozvíte základní údaje o Modré alfě, získáte přehled konaných akcí i možnost přihlásit se na ně. Základní kurz a získání znalostí práce v alfě by měl ovládat každý člověk. Pokud to neumíte, tak se tomu zde můžete naučit. Účast na dalších seminářích však doporučuji velmi dobře zvážit.

Zpět
Vytiskni stránku