Kluby

 

http://www.chajovna.cz/

    Osvědčenou čajovnu s příjemným prostředím, širokým sortimentem a profesionální obsluhou najdete na adrese Chajovna, "Zadní trakt", Dominikánské náměstí 6/7, 602 00 Brno.

    Od Hlavního vlakového nádraží se k ní dostanete pěšky za 5 minut, nebo tramvají č. 4, 5, 6, 7, 12 a 13 (zastávka Šilingrovo náměstí - pak asi 200 metrů pěšky na Dominikánské náměstí). Přímo naproti kostelu sv. Michala naleznete vchod do dvora, jenž Vás dovede do čajovny.
 

www.sisyfos.cz
 

    Stránky Českého klubu skeptiků. Tedy informace takříkajíc z druhého břehu. Můžete zde získat řadu informací, ale také se celkem dobře pobavit. Z obsahu je patrné, že autoři nejsou až tak velcí suchaři, jak by se od vědců dalo očekávat, a že jim v žádném případě nechybí smysl pro humor a hravá povaha. Můžeme si zde uvědomit, že ne vše, co je vědecké, musí být správné a seriozní. Je až s podivem, jak lehce tito vědci mohou sklouznout k nevědeckému přístupu a prezentovat svoje závěry stylem jedna paní povídala. Dále je zde k vidění netolerance, která se nese celým jejich obsahem. Přesto vřele doporučuji. 
 

http://www.altego.cz/index.php?stranka=klub-altego---prednasky-pro-verejnost-cs-4

    Na této adrese naleznete program brněnského klubu. Úroveň akcí bývá sice značně rozdílná, ale několikrát do roka se najde akce na kterou rozhodně stojí za to zajít.
 

http://www.lott.cz/

    Zejména na ruskou oblast orientovaný klub, nakladatelství a knihkupectví. Akce jsou pořádány v Praze a mají dobrou úroveň. Pokud vás některá z nich osloví, stojí za se jí zúčastnit.

Zpět
Vytiskni stránku