Zaručené pravdy o roce 2012

 

Část druhá

 

Moje pravda o roku 2012

    Pokud jste očekávali nějaká bombastická odhalení, či proroctví, tak vás zřejmě následující řádky zklamou. Jejich obsah je totiž prostý a jednoduchý. Realizuje se však o to hůř, že vyžaduje poctivou práci na sobě. Její výsledky se nedají nijak okecat, buď to tak máte, nebo ne. Přetvářka, se kterou se i v této oblasti tak často setkáváme, nemá žádnou cenu.

     Od nikoho jsem svoji pravdu a poznání zprostředkovaně nezískal a je tudíž pouze moje. Mohu tedy za ni opravdu ručit a její případnou nepravdivost nemohu svalovat na nikoho jiného. Mimo to se týká v celém rozsahu pouze mojí osoby a na vás ostatní bude platit pouze v omezené a individuálně rozdílné míře. Proto ji také nikdo z vás nemůže napadnout, ani nijak zpochybnit.

    Tou pravdou je to, že mně problematika roku 2012 vůbec nezajímá a ani zajímat nemusí. Žiji totiž do značné míry tady a teď. Tak abych mohl kdykoli v klidu a spokojeně zemřít. Proto se na celé problematice roku 2012 mohu dobře bavit a může mi být zcela jedno co se vlastně stane, nebo nestane. Nech se stane cokoli, nehodlám na tomto svém přístupu, který se mi osvědčil, vůbec nic měnit a hodlám v něm i nadále pokračovat. Jestli to bude zde na Zemi v dosavadních, nebo jakýchkoli jiných životních podmínkách, nebo v jakékoli jiné dimenzi a místě je zcela lhostejné. Vesmírné (kosmické, duchovní. Boží …) zákony jsou totiž v naší části stvoření všude stejné.

    Tento můj postoj souvisí ještě s jedním důležitým aspektem, kterým je absence strachu. K té jsem dospěl na jedné straně díky bezpodmínečnému přijetí fyzické pomíjivosti mojí osoby. Na druhé straně pak díky neochvějnému vědomí věčné existence mojí duchovní podstaty. Tato kombinace se mi rovněž velmi osvědčila a mohu vám ji vřele doporučit. Neodvádí totiž vaši pozornost od věcí, které mají trvalou hodnotu k věcem pomíjivým, nemusíte se tudíž zaobírat ani tím co bude, nebo nebude. O tom se již nakonec budeme moci všichni na vlastní kůži přesvědčit. Důležitější než okolní změny však je náš vnitřní stav, se kterým do těchto změn vstupujeme. To je ta jediná trvalá hodnota, které se stojí za to věnovat.

    Už jsme měli možnost prožít přelom jednotlivých tisíciletí, který se vnitřně, ani vnějškově nijak zvlášť na našich životech neprojevil. Zanedlouho budeme mít možnost prožít i magický přelom roku 2012 o kterém jsem osobně přesvědčen, že bude mít stejný průběh. Důležité je vědomí svého vlastního Já ve vztahu k okolí ve kterém se nacházíme.Pokud je tento předpoklad splněn, nebudete vnímat žádné podstatné změny, vaše existence bude nepřerušená a plynule navazující.

        S přáním všeho dobrého po konci světa.

LLV – prosinec 2012

 

Zpět
Vytiskni stránku